Průběh stavby

Před stavbou Fáze výstavby Kostrukce


I. Před stavbou

 1. Konzultace při koupi pozemku ZDARMA

  Pomůžeme Vám pří výběru vhodného pozemku, prověříme vhodnost pozemku k Vašemu záměru a zjistíme zádkladní informace o existenci inženýrských sítí.

  pozemek
 2. Vypracování návrhu Vašeho domu snů ZDARMA

  Upravíme půdorys typového domu tak, abyste se v něm cítili jako doma. Máte-li vlastní představu o svém bydlení, vytvoříme dům Vašich snů ve 3D vizualizaci. Před vypracováním projektové dokumentace zajistíme konzultaci vytvořeného návrhu na příslušném stavebním úřadu.

  pozemekpozemek
 3. Vypracování projektové dokumentace

  Tým našich zkušených projektantů vám vypracuje kompletní projektovou dokumentaci pro stavební řízení.

  pozemek
 4. Vyřídíme ohlášení stavby, stavebního povolení ZDARMA

  Zajistíme všechna potřebná vyjádření, postaráme se o splnění všech specifických požadavků příslušného úřadu či provozovatele sítí, zajistíme vyřízení ohlášení stavby, stavebního povolení, vodoprávního řízení.

  pozemek

II. Fáze výstavby

Máte svou představu do jaké fáze budete chtít dům postavit? Rádi váš dům postavíme do fáze, která vám bude vyhovovat.

 1. Hrubá stavba domu

  Hrubá stavba je řešením pro ty, kteří chtějí bydlet opravdu levně. Pokud jste zdatnými kutily, máte časový prostor pro organizování jednotlivých řemeslníků, postavte si dům svépomocí. Využijte zkušenosti a zručnosti našich tesařů.

  pozemek
 2. Dům k dokončení

  Nejste fandové do stavby svépomocí, ale přece jen si chcete ve svém domě něco udělat sami. Tento stupeň dokončení je přesně pro vás. Využijte umu strýčka elektrikáře či pomoci kamaráda vodaře. Vžijte se do role tvořitele bytového interiéru a bavte se.

  pozemek
 3. Dům na klíč

  Dům na klíč je určen hlavně pro ty z Vás, kteří jste pracovně velmi vytíženi a nemůžete se ve větší míře fyzicky zúčastnit prací na vašem domě

  pozemek

III. Konstrukce

 1. Skeletová konstrukce - two by four

  Základová konstrukce - Základovou desku Vám zajistíme na klíč. Je možné se domluvit, že si vybudování zajistíte po vlastní linii. Pak se stačí domluvit na termínu a můžeme navážet KVH hranoly.

  Hrubá stavba - Základní skeletová konstrukce je samonosná, pevně svázaná.

  pozemek pozemek pozemek pozemek pozemek pozemek pozemek pozemek pozemek pozemek
 2. Lepený hranol

  Základová konstrukce - Základovou desku Vám zajistíme na klíč. Je možné se domluvit, že si vybudování zajistíte po vlastní linii. Pak se stačí domluvit na termínu a můžeme navážet LH hranoly.

  Hrubá stavba - Základní skeletová konstrukce je samonosná, pevně svázaná.

  pozemek pozemek pozemek pozemek pozemek pozemek pozemek pozemek